Kurumsal

KURUMSAL

Aprekast / UşakKurumsal

‘’Aprekast Yapı Elemanları San. Tic. A.Ş.’’ 20.02.2013 tarihinde , tecrübe ve bilgi birikimlerini  ‘’ Prefabrike Betonarme Yapılar ‘’alanında kendini geliştirmiş iki inşaat mühendisi ile ; sektörde söz sahibi  SAYIN®  Ailesinin ortaklığı sonucunda Uşak Vergi Dairesi ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’na üye firma olarak kurulmuştur. 

 Aynı yıl şirket adına tahsis ettirmiş olduğu Uşak Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde bulunan 57.381m2 arazisinde çok kısa bir süre içerisinde son teknoloji ile 20.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasını inşaa ederek 18.08.2013 tarihinde faaliyetine başlamıştır.

 TSE-K 118, TSE-ISO-EN 9000 - 9001, CE ve G uygunluk belgelerine sahip olan firmamız güven, sürekli kalite kontrolü, mesleki etik kuralları ve ticaret ahlakı kriterleri içerisinde faaliyetini devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bugüne bölgesinde nitelikli ve kaliteli yapıların altına imzasını atma başarısını göstermiştir.

  Mevcut  30 yılı aşan mesleki bilgi ,tecrübe ve birikimlerine her geçen gün yenilerini ekleyen firmamız, 2. nesil çalışanlarını da şirket bünyesine dahil edip tecrübe ve bilgi birikimlerini aktararak, markalaşma yolunda, yoluna dev adımlarla yürümekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır. 

 

 

 

  

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

      

        Ön dökümlü betonarme yapı elemanlarının projelendirme, üretim ve  montaj hizmetleri   sunumu sektöründe faaliyet gösteren firmamız ;  

 

-          Sektörde yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak.

-          Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek ve Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı, zamanında istenen işi yapmak.

-          Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmak.

-          Çevre koruma ve iş güvenliği bilincine sahip olmak, ilgili tüm kanun ve mevzuatlara uymak ;  imalatımızda ve imalat sonrası hizmetlerimizde bu bilinci göz önünde tutmak.

-          Kalitesiyle markamızı sektörde aranan bir isim haline getirmektir.

 

                                                                        Genel Müdür

 

 

 

 

 

 

 

PO-001                     Yayın Tarihi : 01.07.2017 Revizyon Tarihi ve No : 01.09.2018/01